Zmiany, zmiany, zmiany

Zmiany, zmiany, zmiany

varia

Kilka słów o zmianach, jakie zaszły na stronie.

Z lekkim poślizgiem, ale już jest - nowa odsłona geekretro.pl. Początkowo planowałem ją wdrożyć na początku tego roku, ale tak jakoś wyszło, że dopiero zrobiłem to dzisiaj.

Czemu zrezygnowałem z poprzedniego szablonu? Pomimo, iż cechował się on minimalizmem który lubię, to jednak w pewnym momencie natrafiłem na jego ograniczenia. A ja cały czas chciałem rozwijać stronę - dodawać nowe funkcjonalności i ficzerki. O ile strona artykułowa wyglądała naprawdę spoko, to jednak strona główna bloga nie była do końca tym, czym chciała by była. Na szczęście wraz z kolejnymi wersjami Grav CMS pojawił się nowy szablon - czysty, z dużymi możliwościami konfiguracyjnymi i dający duże pole do popisu. Szybkie testy i decyzja - przesiadam się na niego. Dłuższą chwilę zajęło mi dostosowanie szablonu pod siebie i przeniesienie całej dotychczasowej treści. Przy okazji zrobiłem porządek z podziałem tekstów, doszły nowe działy, pojawiło się kilka bajerów. Mam nadzieję, że nowa wersja wygląda teraz bardziej profesjonalnie i przypadnie Wam do gustu.

I jeszcze jedna drobna uwaga - w prawej kolumnie pojawił się mały boksik z reklamą Play-Asia.com (pod warunkiem, że macie wyłączonego AdBlocka ;) ). Spokojnie, nie oznacza to, że od dziś moją stronę zaleje fala reklam. Tak naprawdę to tylko link do programu afiliacyjnego. Co to oznacza? Jeżeli dokonacie jakiegokolwiek zakupu w ich sklepie z mojego linka polecającego, to niewielki procent z Waszych zakupów zasili moje wirtualne konto. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty będę mógł zamówić u nich jakąś grę lub gadżet, który później zrecenzuję na stronie lub też przeznaczę na nagrodę w konkursie. W ten sposób wesprzecie mnie i moją stronę w tworzeniu wartościowych treści, które opisują ciekawe i często niedostępne w tradycyjnej sprzedaży tytuły.

Nie pozostaje mi już nic innego jak tylko podziękować wszystkim, którzy do tej pory odwiedzali moją stronę i profile w serwisach społecznościowych. Mam nadzieję, że nadal z chęcią będziecie do mnie wpadać i podrzucicie swoim znajomym linka do mojego bloga :)


Poprzedni wpis Następny wpis