"Tiara: The Deceiving Crown", czyli ratowanie księżniczki w stylu retro

"Tiara: The Deceiving Crown", czyli ratowanie księżniczki w stylu retro

nius

Jeszcze w tym roku właściciele Nintendo Switch będą mogli zagrać w grę czerpiącą garściami z takiej klasyki jak Legend of Zelda.

Tiara: The Deceiving Crown to klasyczny action RPG w starym stylu. W grze sterujemy odważnym rycerzem, który zakochał się w pięknej księżniczce. A jak to w takich historiach bywa, nagle pojawia się czarny charakter (w tym wypadku jest to Zła Wiedźma), który porywa wybrankę serca głównego bohatera. Chyba już wiecie, jaki będzie nasz cel? Oczywiście - uratowanie księżniczki (i przy okazji pewnie świata) oraz pokonanie wiedźmy na jej Przeklętej Wyspie.

Gra charakteryzuje się ładnym pixel artem, który możecie podziwiać na załączonych screenshotach (zwróćcie uwagę na miłe dla oka graficzne efekty pogodowe, jak słońce czy deszcz). Twórcy obiecują, że będziemy mieli pełną swobodę w poruszaniu się po wyspie.

Pierwsze zapowiedzi, jak i zrzuty z gry, trafiają w mój gust. Dlatego z niecierpliwością czekam na premierę tego tytułu, by przekonać się czy gra spełni moje oczekiwania. Planowany termin premiery to drugi kwartał 2019 roku. Gra zostanie wydana przez Forever Entertainment. Oprócz Switcha, gra ma się pojawić również na PC i pozostałych konsolach.

Źródło: materiały prasowe


Poprzedni wpis Następny wpis