Tamagotchi Pix w Polsce

Tamagotchi Pix w Polsce

japonia

Nowa generacja wirtualnych zwierzaków od Bandai trafiła na nasz rynek.

Pod koniec 2021 roku warszawska firma Superbuzz z okazji 25-lecia Tamagotchi postanowiła wprowadzić na nasz rynek serię Tamagotchi Original. Urządzenie odniosło sukces w Polsce i Super Buzz idąc za ciosem postanowiło wprowadzić najnowszą odsłonę urządzenia z wirtualnym zwierzakiem - Tamagotchi Pix.

Co wyróżnia nowe urządzenie?

Przede wszystkim kolorowy wyświetlacz LCD, aparat oraz dotykowe przyciski.

Dzięki wbudowanemu aparatowi możemy robić sobie zdjęcia z naszym wirtualnym zwierzakiem, przygotowywać mu posiłki fotografując prawdziwe jedzenie czy też udostępniać zdjęcia z urządzenia w social mediach za pomocą naszego telefonu.

Dotykowe przyciski zaś ułatwiają interakcję z naszym wirtualnym podopiecznym. Dzięki nim możemy w łatwiejszy sposób się z nim bawić czy komunikować oraz modyfikować zebrane przedmioty.

To co istotne, to fakt, że w najnowszej wersji Tamagotchi jest ponad 100 nowych postaci do wychowania i zabawy. Każda z nich posiada cztery etapy rozwoju, a gdy nasz stworek dorośnie, to można go zapoznać z inną postacją naszego znajomego dzięki funkcji Playdate lub Meetup.

100 postaci do wychowania i zabawy w Tamagotchi Pix | nindyki.pl

O czym jeszcze warto wspomnieć? Do dyspozycji mamy aż 17 gier, w które można zagrać z naszym wirtualnym zwierzakiem. Samo urządzenie ma wbudowany także czytnik kodów QR.

Samo Bandai udostępniło też stronę Tamagotchi.com w polskiej wersji językowej. Tam, oprócz informacji dotyczących samego urządzenia, znajdziemy również misje, dzięki którym będziemy mogli pobrać na nasze urządzenie nowe przedmioty i prezenty dla naszego podopiecznego.

Tamagotchi Pix dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych | nindyki.pl

Najnowsza wersja Tamagotchi dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych:

  • różowej,
  • fioletowej,
  • niebieskiej.

Jak dowiedziałem się bezpośrednio od SupebBuzz, w drugiej połowie lipca na nasz rynek trafią Tamagotchi Pix w unikalnej stylistyce Party - czyli modele Baloons i Confetti. Ta nowa seria z motywem imprezowym pozwali naszemu podopiecznemu Tamagotchi zaplanować imprezę wraz ze specjalnym jedzeniem, grami i nowymi postaciami.

Ceny urządzenia z najnowszej generacji Tamagotchi zaczynają się od 270 PLN i można je kupić m.in. na empik.com, mediexpert.pl, plastiq.pl oraz sferis.pl.

Kup Tamagotchi Pix w wybranej przez siebie wersji kolorystycznej:

Podaj dalej:

Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten tekst? Pomóż mi dotrzeć do nowych czytelników i podziel się nim w mediach społecznościowych.

Jeżeli uważasz, że to co piszę jest dla Ciebie przydatne, to zapraszam do wsparcia mojej pracy poprzez postawianie wirtualnej kawy.A jeżeli chcesz dostawać co tydzień porcję nindyczych niusów i ciekawostek, to zapisz się na Nindyczy Przegląd:Partner strony:

Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis