Share Week 2018

Share Week 2018

varia

Blogerzy polecają innych blogerów.

Share Week to inicjatywa zorganizowana przez lifestyle'owego blogera Andrzeja Tucholskiego. Jest to plebiscyt, w którym to inni blogerzy głosują i nominują blogi, które warto czytać. W tym roku odbywa się jego siódma odsłona, w której i ja postanowiłem wziąć udział.

Zasady są proste:

  1. Trzeba mieć własnego bloga.
  2. Napisać na nim tekst o Share Week 2018, w którym nominuje się przynajmniej trzech innych blogerów.
  3. Wrzucić link do tekstu w komentarzu pod postem Andrzeja Tucholskiego na jego blogu.
  4. Wypełnić ankietę umieszczoną na blogu Andrzeja.

Nie musiałem się długo zastanawiać nad tym, kogo nominować w tym roku. Wybór był dość prosty:

  • Jestem Geekiem - lifestyle'owy blog Natalii Dołżyckiej z dużym naciskiem na geek kulturę. Jednak to, za co najbardziej ją cenię, to podcast Mana Mana - chyba najlepszy, jakie dane mi było słuchać.
  • Lavocado - blog Arakdiusza Ogończyka, skupiający się na grach i wszystkim, co z nimi związane. Jego teksty dobrze się czyta i są wypełnione ciekawostkami, o których np. wcześniej nie słyszałem. Arek potrafi publikować teksty jeden za drugim - czasami zastanawiam się kiedy on na to wszystko znajduje czas ;)
  • Endless Runner - blog, na którym teksty publikują Cross i Kamil "Berlin" Krupiński. I to jakie teksty! Nie ma tu mowy o krótkich tekścikach, które tak naprawdę nic nie wnoszą. Przeczytać tu można solidne i pogłębione teksty o grach, których próżno szukać gdzie indziej. Naprawdę warto mieć ten blog w swoich zakładkach.

Dlaczego nominuję właśnie te blogi? Bo ich autorzy są dla mnie wzorem - cenię ich za to jak piszą o grach czy swoich zajawkach. Mam nadzieję, że kiedyś dobiję do ich poziomu blogowania :)

Zdjęcie: Glenn Carstens-Peters (Unsplash)


Poprzedni wpis Następny wpis