Zwariowane "Panty Party" zmierza na Nintendo Switch

Zwariowane "Panty Party" zmierza na Nintendo Switch

nius

Wciel się w Wojownika Miłości w kształcie damskich majtek i walcz z innymi majtkami w obronie ludzkości! Eee... Że jak?

Tak, dobrze się domyślacie - gra, w której wcielamy się w damskie majtki, mogła wyjść tylko spod ręki japońskiego dewelopera (w końcu japoński fetysz damskich majtek jest chyba najbardziej znany). Wersja PeCetowa gry dostępna jest na Steamie od dwóch lat, a za jej stworzenie odpowiedzialne jest Animu Game. Natomiast za port Panty Party na Switcha odpowiedzialne jest Cosen.

Jak zastrzegają sami twórcy, w ich najnowszej grze nie ma żadnych hentaiowych scen. Za to zapewniają szybką akcję i dużo śmiechu. Po prostu - będzie to zwariowana gra, w której jedne damskie majtki kopią tyłki innym damskim majtkom, by uratować ludzkość przed złem. Białe i kolorowe majtki, majtki z nadrukiem niedźwiedzia czy z mundurkiem szkolnym - każde z nich będzie miało unikalne zdolności.

Zaintrygowani? Chcielibyście się wcielić w majtkowego Wojownika Miłości? W takim razie musicie poczekać do wiosny, kiedy to gra pojawi się w eShopie. Jak dowiedziałem się bezpośrednio od dewelopera, Panty Party będzie dostępne nie tylko w Japonii, ale także i u nas. Cena powinna się kształtować w okolicach 56 PLN (deweloper wycenił tytuł na poziomie 14.99 USD).


Poprzedni wpis Następny wpis