Nindycze Święta 2020

Nindycze Święta 2020

varia

Co powiecie na świąteczne konkursy, dzięki którym nie tylko Ty możesz zgarnąć kod na jedną z gier niezależnych na Nintendo Switch, ale także osoba, którą sam wskażesz?

Rok 2020 nie będzie wspominany najlepiej. Globalna pandemia spowodowała spore zamieszanie na świecie i popsuła praktycznie wszystko. Dlatego razem z kilkoma polskimi wydawcami gier niezależnych na Nintendo Switch postanowiliśmy osłodzić tegoroczne święta kilku osobom, które będą mogły zdobyć kody na nindycze tytuły.

Jednak to nie wszystko. Każda z wygranych osób dodatkowo w swoim zgłoszeniu wskazuje kto jeszcze z ich znajomych ma otrzymać kod na grę. Dzięki temu nie jedna, a dwie osoby będą mogły cieszyć się nową grą.

Całe to świąteczne rozdawnictwo odbędzie się na moim twitterowym profilu pod hasztagiem #NindyczeŚwięta.

Kto w takim razie będzie razem ze mną Nindyczym Świętym Mikołajem i jakie gry będzie rozdawał? W akcji wezmą udział:

Zasady konkursów

Świąteczne konkursy odbędą się codziennie między 14 a 19 grudnia. Każdego dnia o godzinie 12:00 publikowany będzie nowy konkursowy tweet. Czas na zgłoszenie będziecie mieli do dnia następnego do godz. 11:59.

Zasady są standardowe dla takiego typu rozdawnictwa na Twitterze, czyli należy:

  • polubić konkursowego tweeta oraz zrobić jego retweet,
  • obserwować mój profil oraz profil wydawcy gry, którą można wygrać danego dnia,
  • w komentarzu do konkursowego tweeta oznaczyć osobę, która Waszym zdaniem powinna też otrzymać kod na tę grę wraz z krótkim uzasadnieniem.

Oczywiście w każdym konkursowym tweecie te zasady będą wyraźnie oznaczone, by nie było wątpliwości i nkit o niczym nie zapomniał.

W konkursach może wziąć udział każdy, kto posiada konto na Twitterze, jednak można wygrać tylko jeden raz.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej do 23 grudnia, jednak postaram się robić to na bieżąco. Wtedy też poproszę, by zwycięzcy skontaktowali się ze mną poprzez wiadomości prywatne na Twitterze w celu odebrania nagrody.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia. No i by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia było spokojne i pełne radości. A pod choinką byście znaleźli wymarzone prezenty.

Zdjęcie: Michel Stockman / Unsplash


Poprzedni wpis Następny wpis