Nindycze premiery czerwca 2024

Nindycze premiery czerwca 2024

nius

Czas sprawdzić jakie ciekawe gry niezależne na Switcha przyniesie ze sobą czerwiec.

No i doszliśmy do połowy 2024 roku. Z dużych premier w tym miesiącu mamy na pewno Luigi's Mansion 2 HD, Shin Megami Tensei V - Vengeance czy Monster Hunter Stories. Co zaś ciekawego z indyków czeka na nas w czerwcu?

#Blud

Data premiery: 18 czerwca 2024

Na pierwszym miejscu bez dwóch zdań ląduje u mnie #Blud - zwariowany dungeon crawler z oprawą niczym wyjętą wprost z kreskówek Cartoon Network, a konkretniej tych produkcji od Genndy'ego Tartakovsky'ego (Laboratorium Dextera czy Samurai Jack).

W grze wcielamy się w rolę Becky Brewster, który wydaje się być zwykłą uczennicą liceum, jednak tak naprawdę jest pogromczynią wampirów. I naszym zadaniem będzie właśnie wyplenienie zła, które pojawiło się w Carpentersville High.

Oglądając zwiastun można liczyć na sporą dawkę zakręconego humoru, dużą ilość rysunkowej posoki i wrażenia, że bierzemy udział w jakiejś zwariowanej kreskówce. Mam tylko nadzieję, że pod względem rozgrywki będzie tak samo dobrze, jak wygląda oprawa wizualna. Ale o tym przekonamy się 18 czerwca.

Deweloper: Exit 73 Studios | Wydawca: Humble Games

NeoSprint

Data premiery: 27 czerwca 2024

Headless Chicken Games na zlecenie Atari szykuje kolejną odsłonę gry z wyścigowej serii Sprint z końcówki lat 80-tych ubiegłego wieku.

Gra zawierać będzie unowocześnioną oprawę graficzną pokazującą całą akcję w rzucie izometrycznym. Oprócz ścigania się z przeciwnikami (sterowanymi przez konsolę lub w ramach multi) będziemy mieli również możliwość budować własne tory. A po ukończeniu głównego trybu gry czekać będą na nas dodatkowe tryby: tory przeszkód i próby czasowe.

Nową edycję z tej serii będziemy mogli sprawdzić pod koniec czerwca, kiedy to NeoSprint pojawi się na Switchu.

Deweloper: Headless Chicken Games | Wydawca: Atari | Cena: 100 PLN | Link do eShopu

Dicefolk

Data premiery: 20 czerwca 2024

Dicefolk to ciekawie zapowiadający się tytuł będący taktyczną grą typu roguelike, w której zwycięstwa i porażki gracza są ustalane na podstawie umiejętności gry w kości i mechaniki łapania potworów.

Jednak co ciekawe, to nie wszystko jest kwestią szczęścią. Twórcy wprowadzili do gry mechanikę, w której to gracz kontrolujesz nie tylko swoje ruchy, ale także i przeciwnika. W ten sposób decydując kto, kiedy i co będzie robił podczas walki. Nie powiem, ciekawe podejście do tematu.

O tym, czy faktycznie Dicefolk jest tak fajne jak twierdzą recenzje na Steamie będziemy się mogli przekonać 20 czerwca, kiedy gra pojawi się w eShopie.

Deweloper: LEAP Game Studios | Wydawca: Good Shepherd Entertainment | Cena: 60 PLN (48,00 PLN do 20.06.2024) | Link do eShopu

Pozostałe ciekawe premiery czerwca 2024

Fireside - premiera 4 czerwca 2024

Democracy 4 - premiera 5 czerwca 2024

Ghost Teen Escape from Limbo - premiera 5 czerwca 2024

Fading Afternoon - premiera 6 czerwca 2024

Glyphs of Gitzan - premiera 19 czerwca 2024

DarkStar One – Nintendo Switch Edition - premiera 20 czerwca 2024

Ylands: Nintendo Switch Edition - premiera 20 czerwca 2024

Hatch Tales - premiera 21 czerwca 2024

Railway Islands 2 - premiera 24 czerwca 2024

A Street Cat’s Tale 2 - premiera 27 czerwca 2024

Czy któryś z powyższych tytułów Cię zainteresował?


Podaj dalej:


Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz wesprzeć mnie stawiając wirtualną kawę na buycoffee.to lub na Patronite.

Zmotywuje mnie to do dalszego pisania o najciekawszych grach niezależnych na Nintendo Switch.Partner strony:

Partnerem strony jest Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis