Zapowiedziano spin-off Narita Boy

Zapowiedziano spin-off Narita Boy

nius

Studio Koba zapowiedziało prace nad nowym tytułem, który rozgrywa się w uniwersum swojej debiutanckiej gry.

Na 30 marca przypada rocznica wydania Narita Boy. Dla mnie to najlepsza gra niezależna, jaka ukazała się na Switcha w 2021 roku. Dlaczego? Ponieważ spełniła moje oczekiwania w 100% - dostałem świetną filmową platformówkę, która garściami czerpała z klasyki gatunku, dokładając do tego świetną grafikę, muzykę i niesamowity klimat.

Z okazji pierwszej rocznicy wydania gry, hiszpańskie studio w urodzinowym tweecie poinformowało o trwających pracach nad spin-offem Narita Boy:

Pracujemy nad nową grą! Będzie to spin-off Narita Boy. Bardziej zwariowany i figlarny. Z większą ilością walki, bossów i zabawy. Z zabawną grafiką i dziwacznym soundtrackiem. Chcemy ponownie rozsadzić wam mózgi!

Niestety, więcej szczegółów poza rokiem premiery w 2023 nie znamy.

Ale jako, że miałem okazję porozmawiać dwukrotnie z twórcami Narita Boy (w 2017 z Eduardo Fornieles, a w 2021 z Davidem Flores), to jestem pewien że ekipa stworzy kolejną grę z epicką przygodą i włoży w to całe swoje serce.

Ja już nie mogę się doczekać ich nowej gry.

Zdjęcie: Pixel Feeling

Podaj dalej:

Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten tekst? Pomóż mi dotrzeć do nowych czytelników i podziel się nim w mediach społecznościowych.

Jeżeli uważasz, że to co piszę jest dla Ciebie przydatne, to zapraszam do wsparcia mojej pracy poprzez postawianie wirtualnej kawy.A jeżeli chcesz dostawać co tydzień porcję nindyczych niusów i ciekawostek, to zapisz się na Nindyczy Przegląd:Partner strony:

Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis