Loading, please wait...

Loading, please wait...

varia

Po kilku tygodniach przerwy wracam do blogowania.

Mam nadzieję, że tych kilku czytelników regularnie odwiedzających mojego bloga pomimo przerwy nie zapomniało o mnie 😉 Musiałem jednak wziąć wolne na jakiś czas.

Ale w końcu wróciłem i w najbliższym czasie możecie się spodziewać kolejnej porcji recenzji gier niezależnych na Nintendo Switch. Począwszy od długo wyczekiwanego przeze mnie portu Hyper Light Driftera autorstwa Abylight Studios, poprzez Crossing Souls i Not A Hero od Devolver Digital oraz Cosmic Star Heroine od Zeboyd Games, a kończąc na VSR: Void Space Racer od rodzimego SONKA Games. Jak widać przez co najmniej kilka najbliższych tygodni mam co ogrywać. A tu kolejne ciekawe produkcje majaczą już na horyzoncie, jak Bee Simulator od warszawskiego dewelopera VARSAV Game Studios, Moonlighter od 11bit Studios czy kontynuacja horroru FPS Hollow 2.

W międzyczasie pewnie uda się jeszcze przeprowadzić jakiś wywiad i napisać recenzję sprzętu (np. obiecany test pada SF30 Pro).

Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do śledzenia moich profili w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook i Google+ ) i komentowania - zarówno samych wpisów na blogu, jak i postów w social mediach. Pierwsza recenzja już wkrótce.


Poprzedni wpis Następny wpis