"Ogromna kolekcja licencjonowanych gadżetów Nintendo!"

"Ogromna kolekcja licencjonowanych gadżetów Nintendo!"

nius

W listopadzie i grudniu w dwóch sklepach w Tokio i Osace odbędzie się sprzedaż limitowanych gadżetów Nintendo.

Japońska firma San-ei Boeki, która specjalizująca się w produkcji wszelkiej maści licencjonowanych gadżetów z gier i anime, organizuje w najbliższych miesiącach wyjątkową wyprzedaż pt. Ogromna kolekcja licencjonowanych gadżetów Nintendo!. W dwóch sklepach (w Tokio i Osace) będzie można zakupić produkty sygnowane logiem Nintendo, które mają pochodzić z różnych gier Big N - Super Mario, Legend of Zelda, Animal Crossing i Splatoon.

Obok pluszaków i breloczków z bohaterami gier, pojawią się również torby, portfele, gry planszowe (!), krawaty (!!) czy pokrowce na kije golfowe (!!!). Jednak najfajniejsze produkty, jakie mają się pojawić w sprzedaży, to koszulki i bluzy - tych rzeczy chyba najbardziej zazdroszczę Japończykom. Zresztą zobaczcie sami:

Poniżej prezentacja kilku co ciekawszych gadżetów. Po więcej (wraz z cenami) odsyłam Was na specjalne konto na Twitterze, gdzie prezentowane są produkty, które będą dostępne w sprzedaży. Warto śledzić ten profil, bo co jakiś czas pojawiają się nowe produkty.

Jeżeli w najbliższym czasie ktoś planuje wyjazd do Japonii, to podaję szczegóły wyprzedaży:

  • 10-22 listopada 2018 - Tokyo Character Street Ichiban Plaza
  • 15 grudnia 2018 - 6 stycznia 2019 - Kiddy Land Osaka Umeda

Źródło: Nintendo Dream Web, @sanei_NLG


Poprzedni wpis Następny wpis