Zapowiedź książki "Konsole do gier 2.0"

Zapowiedź książki "Konsole do gier 2.0"

nius

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników gier wideo i kolekcjonerów.

Wydawnictwo Gamebook, które nie tak dawno wydało Legendy gier wideo Bartłomieja Kluski, nie próżnuje i zapowiedziało wydanie kolejnej ciekawej książki. Tym razem będzie to album The Game Console Evana Amosa.

Pozycja ta zawiera unikatowe zdjęcia niemal wszystkich konsol do gier, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne - od Atari, przez wszystkie znane i lubiane systemy, aż po Nintendo Switch, Xbox Series S/X i PlayStation 5. A przez unikatowe mam tu na myśli takie, dzięki którym można zajrzeć do środka większości urządzeń.

Przykładowe strony oryginalnego wydania 'Konsole do gier'

W książce znajdziemy nie tylko zdjęcia samych konsol czy mikrokomputerów, ale również wszelkiej maści akcesoria, joysticki czy pady. I to zarówno do tych najpopularniejszych urządzeń, jak i takich niszowych czy całkowicie nieznanych w Polsce jak Tomy Tutor, Mattel Aquarius czy Super Micro. Dodatkowo każde przedstawione urządzenie zostało dobrze opisane i zawiera zbiór różnych ciekawostek.

Polskie wydanie tej książki zatytułowane będzie Konsole do gier 2.0 i będzie to rozszerzona i poprawiona edycja względem oryginalnego albumu z 2018 roku.

Przykładowe strony oryginalnego wydania 'Konsole do gier'

Wydawca obiecuje, że będzie to pięknie wydany album kolekcjonerski - w twardej oprawie i na grubym kredowym papierze. Historia wszystkich konsol i mikrokomputerów, jakie ukazały się na rynku na przestrzeni ostatnich 40 lat, zawarta ma być na ponad 300 stronach. Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników gier wideo.

Dokładna premiera albumu oraz jego cena nie jest jeszcze znana. Wydawnictwo Gamebook pracuje jednak tak, by książka ta ukazała się na początku jesieni tego roku.

Po więcej szczegółów odsyłam na stronę książki.

Przykładowe strony oryginalnego wydania 'Konsole do gier' Przykładowe strony oryginalnego wydania 'Konsole do gier'

Podaj dalej:


Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz wesprzeć mnie stawiając wirtualną kawę na buycoffee.to lub na Patronite.

Zmotywuje mnie to do dalszego pisania o najciekawszych grach niezależnych na Nintendo Switch.Partner strony:

Partnerem strony jest Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis