Konkurs! Wygraj książkę o Reggiem Fils-Aimé

Konkurs! Wygraj książkę o Reggiem Fils-Aimé

varia

Zgarnij jeden z trzech egzemplarzy książki Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo. AKTUALIZACJA: lista zwycięzców

Już w najbliższy wtorek 15 listopada, nakładem Wydawnictwa Open Beta, na rynku pojawi się Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo, czyli wspomnienia Reggiego Fils-Aimé'a. Książka ta jest zbiorem opowieści o jego nieprawdopodobnej drodze na szczyt oraz poradami na temat przywództwa. Za przetłumaczenie tego bestselleru Wall Street Journal odpowiedzialny jest Bartosz Czartoryski. Książkę można zamówić w promocyjnej cenie 39,99 PLN na stronie wydawnictwa.

A dzięki uprzejmości wydawnictwa mam do rozdania trzy egzemplarze książki.

Co trzeba zrobić, by wygrać jeden z nich? Wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania:

  1. Podaj datę, w której Reggie Fils-Aimé odszedł z Nintendo of America.
  2. Reggie Fils-Aimé często występował w memach (zarówno jako statyczne obrazki, jak i animowane gify) - który z nich jest Twoim ulubionym? Swój wybór krótko uzasadnij.

Odpowiedź wyślij na adres kontakt@nindyki.pl wpisując w temacie "Konkurs Reggie Fils-Aime". Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką. Zgłoszenia przyjmuję do 18.11.2022 godz. 12:00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Powodzenia!

Lista zwycięzców

Z nadesłanych zgłoszeń wybrałem trzy osoby. Książki wędrują do:

  • Tomasz J.
  • Dawid D.
  • Bartosz G.

Gratuluję!

Podaj dalej:

Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten tekst? Pomóż mi dotrzeć do nowych czytelników i podziel się nim w mediach społecznościowych.

Jeżeli uważasz, że to co piszę jest dla Ciebie przydatne, to zapraszam do wsparcia mojej pracy poprzez postawianie wirtualnej kawy.A jeżeli chcesz dostawać co tydzień porcję nindyczych niusów i ciekawostek, to zapisz się na Nindyczy Przegląd:Partner strony:

Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis