Powrót anime "Gunsmith Cats"

Powrót anime "Gunsmith Cats"

japonia

Fani anime z lat 90-tych powinni się ucieszyć - kultowa produkcja "Gunsmith Cats" powraca.

Jak donosi Anime News Network, podczas tegorocznego konwentu Anime Central (któy odbędzie się w dniach 18-20 maja w Rosemont koło Chicago) zaprezentowane zostanie nowe krótkometrażowe anime Gunsmith Cats będące rebootem serii. Będzie to światowa premiera tego anime, a sam pokaz uświetnią takie osoby jak reżyser i zarazem producent nowego anime Shujirou Hamakawa oraz sam twórca mangowej serii - Kenichi Sonoda.

Dla tych osób, które nie znają tej serii krótkie wyjaśnienie. Gunsmith Cats opowiada historię dwóch łowczyń nagród - Rally Vincent (z zawodu rusznikarz, a także wyborowy strzelec) i Minnie May Hopkins (ekspertka od materiałów wybuchowych). Ta wybuchowa para zadebiutowała na łamach mangi Kenichi Sonody, który swoją popularność zdobył nie tylko tworząc komiksy z łądną kreską i porywającą historią, ale przede wszystkim dzięki przywiązaniu do szczegółów rysowanych przez niego broni czy samochodów.

Mam nadzieję, że nowa produkcja nie będzie odstawać od oryginalnej serii i że już wkrótce będzie można ją obejrzeć w jednym z serwisów VOD.


Poprzedni wpis Następny wpis