Wanzery powracają

Wanzery powracają

nius

Remake FRONT MISSION 2 pojawi się na Switchu już w czerwcu.

Druga część kultowej gry taktycznej z mechami w roli głównej powraca. FRONT MISSION 2 po raz pierwszy będzie dostępne poza Japonią dzięki remake'owi szykowanemu przez Storm Trident i Forever Entertainment.

Tak jak oryginał, FRONT MISSION 2: Remake łączy w sobie cechy solidnej strategii z wciągającą i dramatyczną fabułą.

Od drugiego konfliktu na wyspie Huffman'a minęło 12 lat. Zubożała Ludowa Republika Alordesh przeżywa najpoważniejszy kryzys gospodarczy od czasu zakończenia wojny. 12 czerwca 2102, żołnierze Armii Alordesh powstają i pod dowództwem Ven Mackarge, decydują się zawalczyć o swoją niezależność od O.C.U. (Oceania Cooperative Union).

Wydarzenia w drugiej części pokazane są z perspektywy trzech osób - Asha, Lisy i Thomasa. Ich światopogląd wykracza poza proste rozgraniczenie między dobrem, a złem.

Czego możemy się spodziewać po remake’u przygotowanym przez Storm Trident? Twórcy obiecują m.in.:

 • przyspieszone loadingi,
 • wsparcie dla wielu języków (w tym oczywiście polski),
 • opcję free camera, dzięki której swobodnie będziemy mogli operować kamerą podczas rozgrywki,
 • nowe opcje zmiany kolorów i kamuflażu Wanzerów,
 • czy w końcu odświeżony soundtrack.


FRONT MISSION 2: Remake pojawi się na Nintendo Switch już niedługo, bo 12 czerwca. Na razie wiadomo o wersji cyfrowej, która pojawi się w eShopie w cenie 139,99 PLN. O wersji fizycznej na razie cisza, ale znając życie i Forever Entertainment, to tylko kwestia czasu kiedy pojawią się informacje o wydaniu pudełkowym.

FRONT MISSION 2: Remake - galeria

FRONT MISSION 2: Remake na Nintendo Switch FRONT MISSION 2: Remake na Nintendo Switch FRONT MISSION 2: Remake na Nintendo Switch FRONT MISSION 2: Remake na Nintendo Switch FRONT MISSION 2: Remake na Nintendo Switch FRONT MISSION 2: Remake na Nintendo Switch

Demo FRONT MISSION 1st: Remake

Nie wiesz czy seria FRONT MISSION jest dla Ciebie? Możesz to łatwo sprawdzić - Forever Entertainment udostępniło w eShopie demo pierwszej części.

Wersja demonstracyjna zawiera:

 • tutorial,
 • dwie misje z kampanią O.C.U.,
 • arenę,
 • trzy poziomy trudności,
 • współczesny i klasyczny tryb gry,
 • opcje dostosowania Wanzerów oraz pilotów.

Co ważne, zapis postępów gry z demo przechodzi do pełnej wersji. Dodatkowo obecnie trwa promocja na FRONT MISSION 1st: Remake - obecnie cyfrowa wersja gry kosztuje 125,99 PLN (promocja trwa do 22 marca 2023). A jeżeli ktoś jest zainteresowany wersją pudełkową tego tytułu, to tutaj znajdzie szczegóły dotyczące poszczególnych wydań.

Podaj dalej:

Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten tekst? Pomóż mi dotrzeć do nowych czytelników i podziel się nim w mediach społecznościowych używając przycisków pod tekstem.

Doceniasz moją pracę w pisaniu o ciekawych grach niezależnych na Switcha?
Postaw mi kawę ☕Partner strony:

Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis