FRONT MISSION 1st: Remake - edycja pudełkowa

FRONT MISSION 1st: Remake - edycja pudełkowa

varia

Czas przyjrzeć się bliżej pudełkowej edycji FRONT MISSION 1st: Remake w wersji Limited od Forever Limited.

Kilka dni temu kurier dostarczył mi paczkę od Forever Limited. To już kolejna przesyłka od nich, jaką otrzymałem od początku współpracy z nimi. Tym razem w środku znalazło się standardowe brązowy karton z logiem wydawnictwa skrywające dobrze zabezpieczone pudełkowe wydanie FRONT MISSION 1st: Remake w edycji Limited.

Pierwsze co rzuca się w oczy to świetna grafika autorstwa Marcina Adamskiego. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się ona taka bardzo japońska. Może to przez ten swój minimalizm? Aż żal, że nie znalazła się ona również w formie plakatu w środku pudełka.

Co w takim razie znajdziemy w środku?

  • plastikowe pudełko zawierające dwustronną okładkę oraz kartridż z grą,
  • 16-stronnicową instrukcję,
  • steelbooka,
  • zestaw metalowych przypinek,
  • karta z niepowtarzalnym numerem, który nadaje zestawowi dodatkowej wartości kolekcjonerskiej.

Tak prezentuje się zawartość pudełkowej edycji FRONT MISSION 1st: Remake w wersji Limited

Otwierając tekturowe pudełko czeka na nas dodatkowo mała niespodzianka - we wnętrzu nadrukowane są dwa Wanzery. Niby mało znaczący szczegół, ale prezentuje się to naprawdę fajnie.

Nie jestem dużym fanem przypinek, ale muszą przyznać że te wyglądają okej i wydają się być solidne. Osobiście zamiast nich wolałbym zobaczyć w pudełku np. naklejki z Wanzerami, które mógłbym przykleić na przykład na klapę laptopa.

Instrukcja jest nieduża, ale zawarte są tam podstawy rozgrywki i wprowadzenie w świat gry. Nie wiem jak w przypadku innych egzemplarzy, ale akurat moja książeczka miała feler w postaci złego złożenia, tzn. cztery strony były odwrócone do góry nogami, przez co ostatnie strony były na początku.

Steelbook jak to steelbook - wygląda elegancko i ma ładny nadruk z przodu. Tył to czerń z logo gry i wydawcy. W środku zaś umieszczona jest grafika podobna do tej, która jest na drugiej stronie okładki plastikowego pudełka.

Plastikowe pudełko z alternatywną okładką, steelbook oraz przypinki FRONT MISSION 1st:Remake

Całościowo edycja Limited pudełkowego wydania FRONT MISSION 1st: Remake prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Forever Limited po raz kolejny pokazuje, że umie w ładne wydania pudełkowe. Jasne, mam nieco inne preferencje co do dodatków - w tym wypadku zamiast takich przypinek widziałbym naklejki, plakat i/lub soundtrack z muzyką z gier. Ale wiadomo, to moje osobiste preferencje.

W sumie fajnie by było, gdyby Forever Limited raz na jakiś czas robiło ankietę, w której gracze mogliby zadecydować co powinno się znaleźć w poszczególnych edycjach dając konkretne rzeczy do wyboru, które są możliwe do zrealizowania. Kto wie, może kiedyś się tego doczekamy?

Prezentacja pudełkowego wydania FRONT MISSION 1st: Remake z alternatywną okładką Wnętrze plastikowego pudełka z kartridżem, instrukcją i kartą-certyfikatem

Reasumując - Forever Limited dostarczyło po raz kolejny porządnie wydaną pudełkową edycję gry. Jakościowo jest tip-top i jeżeli pasują Ci dodatki, to warto kupić.

Przód plastikowego pudełka FRONT MISSION 1st: Remake Tył plastikowego pudełka FRONT MISSION 1st: Remake Przód steelbooka FRONT MISSION 1st: Remake Tył steelbooka FRONT MISSION 1st: Remake

Kup w sklepie Forever Limited edycję Limited FRONT MISSION 1st: Remake w cenie 299 PLN

FRONT MISSION 1st: Remake dostępne jest również w edycji unLimited za 199 PLN oraz Exclusive za 599 PLN.

Jak podoba Ci się to pudełkowe wydanie? Zamierzasz je kupić? Zostaw swój komentarz tutaj.

Dziękuję Forever Limited za przesłanie egzemplarza pudełkowego wydania gry.

Podaj dalej:


Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz wesprzeć mnie stawiając wirtualną kawę na buycoffee.to lub na Patronite.

Zmotywuje mnie to do dalszego pisania o najciekawszych grach niezależnych na Nintendo Switch.Partner strony:

Partnerem strony jest Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis