Kawiarnia w klimatach "Cowboy Bebopa"

Kawiarnia w klimatach "Cowboy Bebopa"

japonia

W tym roku anime "Cowboy Bebop" obchodzi swoje dwudziestolecie. Z tej okazji japońska sieć Animate Cafe otworzy dwie tematyczne kawiarnie.

Uwierzycie, że minęło już dwadzieścia lat od premiery świetnego serialu Cowboy Bebop? Rany, jak ten czas leci... Pamiętam z jaką niecierpliwością czekałem na kolejne odcinki opowieści o kosmicznych łowcach nagród, które emitowane były na kanale Hyper. I to na dodatek w oryginalnej wersji językowej - po japońsku z polskiminapisami, a nie angielskim dubbingiem i lektorem. To, co wyróżniało ten serial to dobra historia, ciekawe postacie i świetna muzyka.

Z okazji dwudziestolecia serii Animate Cafe otworzy dwie tematyczne kawiarnie - w Tokio i Osace. Jak zapewnia kierownictwo sieci, kawiarnie będą m.in. udekorowane różnorodnymi artworkami z anime, a napoje i jedzenie będzie nawiązywało do bohaterów serialu. Nie powiedziano tego wprost, ale z głośników zapewne będzie można usłyszeć utwory z fenomenalnego soundtracku. Oczywiście nie może też zabraknąć sklepu z gadżetami, w którym będzie można kupić ekskluzywne pamiątki.

Jedyny minus tego przedsięwzięcia to fakt, że te tematyczne kawiarnie będą istnieć tylko przez niecały miesiąc - od 15 maja do 10 czerwca.

Źródło: SoraNews24


Poprzedni wpis Następny wpis