AAA Clock

AAA Clock

recenzja

Ostatnio na Switcha zaczęły się pojawiać różne aplikacje - kalkulator, czujka alarmowa, a teraz doszedł jeszcze... zegar.

W przypadku tej ostatniej pozycji mam na myśli AAA Clock polskiego studia Red Deer Games. Postanowiłem powiedzieć "Sprawdzam!", by zobaczyć co oferują twórcy w apce za 40 PLN (!).

Na początek muszę przyznać, że marketing tej apki prowadzony jest naprawdę fajnie - wszystko jest robione z wyraźnym przymrużeniem oka. I mówię tu zarówno o zwiastunie, jak i tweetach reklamujących tę produkcję na oficjalnym profilu studia.

plugin:embed

Bo prawda jest taka - gdyby nie taki marketing, to pewnie ani ja, ani np. Jasiek z bloga Yeti o grach, byśmy nie zdecydowali się na zakup i recenzję tego zegarka 😉

AAA Clock (ta nazwa chyba jest tylko po to, by być na samej górze listy w eShopie) to prosty, acz elegancki zegarek z alarmem i drobnymi możliwościami konfiguracji:

  • przełączanie między 12- a 24-godzinnym zegarem,
  • zmiana kolorystyki wyświetlacza godzin i minut.

AAA Clock na Nintendo Switch AAA Clock na Nintendo Switch AAA Clock na Nintendo Switch

Co ciekawe, na start aplikacji kolory godzin i minut wyświetlają nam się w kolorze podpiętych do konsoli Joy-Conów. Za to należy się plusik dla twórców. Oczywiście nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by ustawić sobie kolorystykę zegarka według własnego widzimisię.

Fajnie, że można ustawić alarm. Szkoda tylko, że nie jest to w tym momencie w pełni działająca funkcjonalność. Problem w tym, że aby wspomniany alarm działał, to nie tylko aplikacja musi być włączona, ale i sama konsola musi być wybudzona.

Warto ondotować, że Red Deer Games w swojej aplikacji "ukryło" grę w retro oprawie. Nie spodziewajcie się jednak tu niewiadomo czego. To prosta platformówka, gdzie trzeba skakać nad przeciwnikami. Ot, wariacja "Dino Run" znanej z przeglądarki Chrome, gdy nam nie działa sieć.

Mini gra w AAA Clock na Nintendo Switch

Jak zdradzili twórcy, ta mini gra to taki teaser ich innej nadchodzącej produkcji - platformówki 7Horizons, która zawita na Nintendo Switch w 2022 roku.

Czy w takim razie warto kupić tę apkę?

Szczerze? W podstawowej cenie 40 PLN moim zdaniem nie warto. Przynajmniej nie w obecnej wersji.

Do końca października jest promocja i apkę można kupić za 8 PLN. Ale nadal bym się zastanowił czy w tym momencie nie wydać tych pieniędzy lepiej.

No bo c'mon - to nadal tylko prosty zegarek.

Jednak jak zapowiadają twórcy są plany na poprawki i pomysły na dalszy rozwój aplikacji. Jeżeli więc AAA Clock doczeka się kolejnych aktualizacji poprawiających m.in. działanie alarmu i dodane zostaną nowe fajne funkcjonalności, to wtedy warto będzie rozważyć zakup aplikacji. Na tę chwilę jednak radzę się wstrzymać z zakupem do kolejnych update'ów. Chyba, że macie wolne 8 złotych i potraktujecie to jako zakup na przyszłość.

Podaj dalej:

Komentarze


Pan Nindyk

Doceniasz moją pracę w pisaniu o ciekawych grach niezależnych na Switcha?

Postaw mi kawę ☕Partner strony:

Partnerem strony jest Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis