9 najciekawszych wrześniowych premier

9 najciekawszych wrześniowych premier

Przegląd najciekawszych indyków, które mają wyjść na Switcha we wrześniu 2022.

Wrzesień jest wyjątkowo gorącym miesiącem jeżeli chodzi o liczbę nindyczych premier. Spośród nich wybrałem moim zdaniem dziewięć (bo mamy dziewiąty miesiąc w roku) najciekawszych gier, które ukażą się w najbliższym miesiącu na Nintendo Switch.

→ 1 września ukaże się ANNO: Mutationem - gra typu 2.5D action adventure w cyberpunkowych klimatach. W eShopie możecie znaleźć demo tego chińskiego indyka. Miałem okazję już trochę je ograć, więc po moje wrażenia odsyłam bezpośrednio do tekstu. Moim zdaniem warto będzie zapoznać się bliżej z przygodami Ann Flore. Pełna wersja będzie kosztować 88 PLN, ale kupując ją przed premierą dostaniemy 10% zniżki.

→ Lubię filmowe platformówki, dlatego w zestawieniu nie mogło zabraknąć Little Orpheus, które ukaże się 13 września. Wcielamy się w rolę sowieckiego kosmonauty Ivana Ivanovicha, który zostaje wysłany z misją na dno wulkanu w rakiecie z bombą atomową i... znika na trzy lata. Po tym czasie powraca, ale już bez ładunku nuklearnego. Od razu zostaje wzięty na przesłuchanie, podczas którego opowiada co też działo się przez ten cały czas. Tytuł ten ma już swoją stronę w eShopie, jednak jego cena nie jest jeszcze znana.

→ 19 września to Międzynarodowy Dzień Mówienia jak Pirat, dlatego też nie dziwi, że na ten dzień została zapowiedziana premiera Return to Monkey Island. To trzecia część przygód Guybrusha Threepwooda, za którą odpowiedzialny jest Ron Gilbert i Dave Grossman (czyli twórcy dwóch pierwszych części tej przygodówkowej klasyki point'n'click). Czeka na nas kolejna zwariowana przygoda, podczas której w końcu mamy poznać prawdziwy sekret Małpiej Wyspy. Gra ma już swoją stronę produktową w eShopie i można już ją zamówić za 100 PLN.

→ 20 września pojawi się Jack Move - pixelartowe turowe RPG w cyberpunkowych klimatach. W grze wcielamy się w rolę Noa - hakerkę próbującą uratować swojego ojca przed mega-korporacją. Całość wygląda naprawdę ładnie i zapowiada się na ciekawego indyczka.

→ 22 września to dzień, w którym wychodzi kilka ciekawych indyków. Pierwszym z nich jest Beacon Pines - gra przygodowa od Hiding Spot Games. To urocza i jednocześnie przerażająca przygoda osadzona w tajemniczej księdze. Gramy zarówno jako czytelnik książki, jak i jej główny bohater - Luka. Podczas sprawdzania co też tajemniczego dzieje się w starym magazynie zbieramy charmsy z wyrytymi słowami, które mają wpływ na rozwój akcji. Dzięki nim poznamy tajemnice Beacon Pines.

→ Drugą ciekawą grą, która ukaże się 22 września jest No Place For Bravery. To dwuwymiarowa gra akcji RPG z widokiem z góry. Tytuł ten ma charakteryzować się intensywną walką oraz głęboką i poruszającą opowieścią o dylematach moralnych i trudnych wyborach. Całość wizualnie bardzo przypomina mi innego indyka - Hyper Light Drifter , choć jest ewidentnie bardzie brutalny. Czy tytuł ten będzie tak samo dobry, to się przekonamy wkrótce. Grę można już zamówić w eShopie w cenie 80 PLN.

→ Trzecią grą, która ukaże się 22 września jest nasze rodzime Serial Cleaners. To kontynuacja udanego Serial Cleanera . Akcja gry tym razem rozgrywa się w Nowym Jorku w latach 90-tych. Nasze zadanie jednak nic nie zmieniło się - jesteśmy odpowiedzialni za sprzątanie bałaganu po naszych mocodawcach.

→ Pod koniec miesiąca, a konkretnie 29 września, na Switcha wyjdzie Dorfromantik, czyli jedna z najciekawszych gier logicznych ostatnich miesięcy. Naszym celem jest zbudowanie tzw. biomów składających się z różnych kombinacji kafelków tworząc idylliczny (i najwyżej punktowany) krajobraz. Od dawna trzymałem kciuki, by ten indyk wyszedł na Switcha i w końcu moje prośby zostały wysłuchane.

→ Końcówka września będzie też przepełniona akcją, bo wtedy też ma wyjść switchowy port naszego rodzimego indyka Midnight Fight Express. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Mam nadzieję, że nie będzie już żadnych problemów po drodze i gra faktycznie ukaże się jeszcze we wrześniu.

Daj znać na Twitterze na którą wrześniową premierę czekasz najbardziej.

Podaj dalej:

Pan Nindyk

Spodobał Ci się ten tekst? Pomóż mi dotrzeć do nowych czytelników i podziel się nim w mediach społecznościowych.

Jeżeli uważasz, że to co piszę jest dla Ciebie przydatne, to zapraszam do wsparcia mojej pracy poprzez postawianie wirtualnej kawy.A jeżeli chcesz dostawać co tydzień porcję nindyczych niusów i ciekawostek, to zapisz się na Nindyczy Przegląd:Partner strony:

Forever Entertainment


Poprzedni wpis Następny wpis