Nowe retro pady od 8BitDo

Nowe retro pady od 8BitDo

nius

Podczas tegorocznych targów E3 firma 8BitDo, znana z produkcji padów stylizowanych na kontrolery z retro konsol, zaprezentowała nowe wersje swoich sztandarowych produktów.

Do tej pory 8BitDo miało w swojej ofercie bezprzewodowe pady wzorowane na te z Famicoma, NES-a i SNES-a w różnych wariantach. W tym roku oferta zostanie poszerzona o nowe modele. Patrząc na zdjęcie myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

N30 Pro 2

N30 Pro 2 to odnowiona wersja swojego poprzednika wzbogacona o nowe klawisze funkcyjne, wibracje i sterowanie ruchem. Całość łączy się po Bluetooth i ma port USB-C. Dostępny będzie w sześciu wariantach kolorystycznych, wzorowanych m.in. na Famicomie czy GameCube'ie.

SN30 Pro+

Ten pad to pełnowymiarowy kontroler z wibracjami i sterowaniem ruchowym. Wygląda na pada, który chce konkurować z nintendowym Pro Controllerem. Tak jak model N30 Pro 2, ma Bluetooth i USB-C . Dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych - GameBoy, Super Famicom i SNES.

SN30 GP

Ta seria padów wzorowana jest na kontrolerach z klasycznego SNES-a z Bluetooth i portem Micro USB. Dostępny będzie w pięciu kolorach wzorowanych na GameBoy Pocket.

Zero 2

Odświeżona wersja pada wielkości breloka do kluczy będzie miała Bluetooth i sterowanie ruchem. Dostępne będzie w pięciu wariantach kolorystycznych wzorowanych na GameBoy'u (tym klasycznym i w wersji Pocket).

Wszystkie modele będą kompatybilne z Nintendo Switch, Windowsem, MacOS i Androidem. Do sprzedaży mają trafić pod koniec roku. Niestety, nie są znane jeszcze ceny poszczególnych modeli.


Poprzedni wpis Następny wpis